#1 2009-09-28 10:26:55

Loshi - Iza

Gość

hej

hej hej,

chcialam wejsc do waszego klanu ... hmmm co tu napisac, bo mam tam kolegow oraz slyszalam ze jest w Isen mila atmosfera a to mi wystarczy

nie wiem czy mam cos o sobie teraz napisac, ale mam na imie Iza i gram w l2 od ..hmmm moze 9 miesiecy ...chyba, nie pamietam keidy przejelam ta postac po mojej polowce ^^ (nie byl zadowolony ale...nie mial nic do gadania, bo go postraszylam perspektywa sprzatania w domu przez miesiac...i tak "dostalam" ta postac:)  ).
Gram sps na lvlu 79 i nie dawno zrobilam sube na wc. Nie lubie zabijac innych graczy bo w sumie wydaje mi sie, ze ich ciezka praca idzie na marne - wiem jak ja sie czuje jak ktos mnie zabije...a jestem w tym juz mistrzynia...w kazdym razie, robilam wszystko na wyczucie z sps bo nie bylo nikogo jkto by mnie pokierowal.
Na pewno sps - mystic muse ma duzo wieksze mozliwosci niz ja sobie zdaje sprawe:)

hmmm nie wiem czy mam cos jeszcze napisac. Staram sie logowac jak najczesciej moge(polowka pracuje na dzien), wiec jest mi latwiej grac.

hmmm to chyba narazie tyle
jezeli zostane rpzyjeta napisze wiecej

pozdrawiam
Iza

 

#2 2009-10-01 20:45:00

Brykalski

Stary klanowicz

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: hej

napisz jakie masz wymiary

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maxituning.pun.pl www.cyanek.pun.pl www.czarnywrzesien.pun.pl www.mysteamforum.pun.pl www.etikielce.pun.pl